7 Yaşındaki Kızını Öldüren Babadan 'Seni Çok Seviyorum Güzel Kızım' Paylaşımı

İstanbul Pendik'te boğazını keserek 7 yaşındaki kızını öldüren ve aynı bıçakla intihar girişiminde bulunan babanın olaydan önce “Seni çok seviyorum güzel kızım” paylaşımı yaptığı ortaya çıktı. Babanın, eşiyle arasında uzaklaştırma kararı olduğu ve cinayeti işlemeden önce kızını anneannesinden aldığı öğrenildi.


Pendik’te 7 yaşındaki kızının boğazını keserek ölümüne sebep olan Habip Öztürk ile ilgili gelişmeler ortaya çıktı. Babanın yurtdışında çalıştığı ve 2 ay önce Türkiye'ye geldiği, eşiyle arasında uzaklaştırma kararı olduğu ve kızını anneannesinden alarak cinayeti işlediği öğrenildi.

Habip Öztürk’ün, sosyal medya hesaplarında kızı ile fotoğraflar ve videolar paylaştığı ve cinayeti işlemeden 4 saat önce kızıyla fotoğraf paylaşarak fotoğrafın üzerine “Seni çok seviyorum güzel kızım” yazdığı ortaya çıktı.

7 yaşındaki kızını öldürdükten sonra kendi hayatına son vermek isteyen Habip Öztürk’ün, eşiyle arasında uzaklaştırma kararı olduğu ve kızını anneannesinden alarak evine götürdüğü ardından cinayeti işlediği anlaşıldı. Cinayetin ardından intihar teşebbüsünde bulunan baba ise ameliyata alındı.


Olaya tanık olduğunu iddia eden vatandaş Tahsin Gürsoy, “Biz yürüyorduk, pazardan geliyorduk. Bağırma sesleri vardı, kızın annesi yetişin yardım edin diye bağırıyordu. Evden çıkarak koştu yetişin diye bağırdı. Biz çok fazla yanaşmadık ama duyduk” dedi


Sosyal medya hesabını 216 bin kişi takip ediyor
Habip Öztürk’ün Arnavutluk Tiran’da kuaförlük yaptığı ve sosyal medya hesaplarında işlettiği, kurumda videolar paylaştığı ve 216 bin takipçisi olduğu öğrenildi.

SPUTNİK

E-BÜLTEN'E KAYIT OL